sreda in četrtek (20.9.-21.9.)

Sreda

Po opravljeni praksi sva se Ažbe in Harun odpravila po nakup navijaskih salov, saj sva jih rabila za tekmo Sevillo-Lens.

Med potjo do trgovine sva srečala gručo glasnih francoskih navijačev Lensa, ki so se živahno odpravljali do stadiona Seville. Že na treningu je bilo pestro vzdušje, začetek tekme, pa je popestrila skoraj polna dvorana. Videla sva 2 odlična gola v 1. polčasu. Najprej je v 9. minuti dvorano prebudil zadetek Ocamposa z glavo, izid pa je b 25. minuti izenačil Fulgini s super izvedenim prostim strelom. Rezultat je ostal 1-1. Po tekmi sva pojedla v Taco bellu, nato pa se odpravila domov. Med tekmo so Lovro, Tjaš in Miha zapravljali čas v mestu.